Ünlü güneş gözlüğü markaları
Ünlü güneş gözlüğü markaları

Ünlü güneş gözlüğü markaları

Oakley Güneş Gözlüğü

Oakley

Sportif ve alışılmadık gözlükler söz konusu olduğunda, Oakley 1975’te açıldığından beri bir go-to-marka olarak inanılmaz bir isim bilinirliği kazanmıştır. Şirket, daha önce hiç görülmemiş teknoloji ve tasarımlar yaratmaya yönelik yenilikçi önlemleriyle tanınmaktadır ve 800’den fazla patente sahiptir. ve aktif yaşam tarzına sahip sporcular ve tüketiciler için lensi yeniden keşfetmek için sınırları zorlamak. Oakley’in ürünleri işlevsel ve yüksek performanslıdır, ancak yine de üst düzey, şık ve podyuma yakışır görünmektedir.

Armani Exchange Güneş Gözlüğü

Armani Exchange

Hızlı moda olarak nitelendirilen Armani Exchange, lüks gözlükleri uygun fiyatlarda tüketicilerle buluşturan bir markadır. Armani Exchange, ilgili Emporio Armani markasıyla aynı adı paylaşmasına rağmen, daha genç giyim ve aksesuarlarda uzmanlaşmış ayrılıkçı bir şirkettir. Çerçeveleri kentsel giyim estetiğinden ve çağdaş tasarımlardan ilham alırken, yine de Armani itibarının kalitesini taşıyor.

Michael Kors Güneş Gözlüğü

Michael Kors

Modanın en ünlü isimlerinden biri olan Michael Kors, giyimden ayakkabıya, kokudan gözlüklere ve neredeyse her şeye kadar sektöre hakim oldu. Michael Kors, markasını 1970’lerde başlattığından beri ikonik, zamansız, şık görünümler yarattı. Üst düzey aksesuarları genellikle zıt unsurlarla oynuyor ve güneş gözlüklerinin tek renkli bir stile sahip olduğu biliniyor.

Persol Güneş Gözlüğü

Persol

Persol, 100 yılı aşkın süredir gözlük markalarının önde gelen isimlerinden biri olarak tanınmaktadır. Dünyanın en iyilerinden biri olarak bilinen güneş gözlükleri, pilotlar ve spor pilotları düşünülerek tasarlandı. Persol, aktif yaşam tarzına uygun şık tasarımlarda uzmanlaşarak o zamandan beri miras statüsü kazandı. İsim de çağrısına kadar yaşıyor; İtalyanca “per il sole” ifadesi “for the sun” anlamına gelir.

Polo Ralph Lauren Güneş Gözlüğü

Polo Ralph Lauren

Amerikan ruhunu mükemmel bir şekilde yakalayan bir marka olsaydı, bu Polo Ralph Lauren olurdu. Bu üst düzey etiket, erkek bağlarında mütevazı köklere sahip orta sınıf ve lüks tüketiciler için ürünler yaratır. İtibarları sofistike ve zamandan bağımsız bir duyarlılıktır ve gözlükleri bu değerleri yakalar. Bir güneş gözlüğü markası olarak Polo Ralph Lauren, klasik lens şekillerini taze renkler ve tasarımlarla karıştırıp eşleştiriyor.

Ray-Ban Güneş Gözlüğü

Ray-Ban

İkonik görünümü ve tasarımına dayanan Ray-Ban, ABD’deki en ünlü güneş gözlüğü markalarından biridir. Şirketin retro esintili tonları, 1937’den beri tüm dünyadaki trendler ve kreasyonlar üzerinde bir etkiye sahip. of shades, anlık, çok havalı bir klasik.

Valentino Güneş Gözlüğü

Valentino

Trend belirleyen işçilik ve modern tasarım söz konusu olduğunda, Valentino dünyanın en iyi moda markalarından biri olarak akla geliyor. Tasarımcı Valentino Garavani, 1960’larda tamamen beyaz bir koleksiyon ve yeni kadınlık özüyle sınırları zorladığında ana akım başarıyı yakaladı. O zamandan beri, marka sadece süper starlar, çağın ikonları ve aradaki herkes tarafından icat edilerek büyümeye devam etti. Güneş gözlüğü açısından, Valentino çerçeveleri modaya uygun ve dikkat çekici bir şekilde yapılmış, genellikle orijinal veya alışılmadık unsurlarla oynuyor.

Gucci Güneş Gözlüğü

Gucci

“Gucci gibi hissediyorum” ifadesinin “harikadan daha iyiyim” olarak çevrilmesinin bir nedeni var. Gucci, genel olarak modada mükemmellik standardını çoktan belirledi. Gucci markası, deri eşyalardan sokak giyimine , pist görünümlerinden ikonik gözlüklere kadar her şeye sahiptir . Gucci, 1921’de İtalya’nın Floransa kentinde kurulduğundan bu yana, bir lüks hanedanı ve bar düzeninde güzel bir zevk inşa etti. Gölgeler söz konusu olduğunda, Gucci’nin kesin bir estetiği vardır: şık, modern ve seksi. Gucci, lüks güneş gözlükleri oluşturmak için farklı şekillerle eşleştirilmiş yüksek kaliteli malzemeler kullanır.

Dolce & Gabbana Güneş Gözlüğü

Dolce Gabbana

İtalyan tasarımcılar Domenico Dolce ve Stefano Gabbana, 1985 yılında Dolce & Gabbana’yı oluşturmak için birleşerek güven, keskin terzilik ve eksantrik unsurları yansıtan yüksek lüks tasarımların yolunu açtı. Gözlük açısından, D & G güneş gözlükleri giyim ve moda çizgileri kadar ayrıcalıklı ve sofistike. Cilalı ve zarif DG renkleri giyime hazır hale gelir ve tarzınızı ve sınıfınızı yükseltmek için çalışır. Çerçeveleri her zaman bir açıklama parçası ve yatırıma değer bir açılış aksesuarı olarak kabul edilir.

Bulgari Güneş Gözlüğü

Bulgari

“Bvlgari” olarak stilize edilen Bulgari, güneş gözlükleri dahil tüm ürünlerinde üst düzey, lüks bir itibar kazanmış bir markadır. Bulgari etiketi, Roma, Paris, İtalyan ve Yunan kültürlerinin yanı sıra, stil ve inanılmaz zevkte ticari marka ayrımı yaratmak için bir araya getirilen art deco hareketinden esinlenmesiyle tanınır. Bulgari güneş gözlükleri, neredeyse benzersiz ayrıntı ve incelikle zarif ve zariftir.

Burberry Güneş Gözlüğü

Burberry

150 yıldır Burberry, İngiliz tarzının özü olmaya devam etti. Şirket, 1879’da gabardini piyasaya sürerek başladı ve günümüz moda trendleri ile büyüdü ve gelişti. Burberry, yaşam tarzı etiketlerinde çağdaş ve klasik karışımın imza unsurlarıyla kolayca tanımlanabilir. Geleneksel İngiliz duyarlılığını bir araya getiren göz kamaştırıcı modern tasarımlarla güneş gözlükleri takım elbise takip ediyor.

Versace Güneş Gözlüğü

Versace

 

Versace, moda dünyasından çok uzak evlerde bile bir ev adıdır. Gianni Versace’nin mirası, akıllı tasarımlar, gösterişli renkler ve baskılar, karmaşık ayrıntılar ve gelişmeye devam eden sınırları zorlayan konseptleri içerir. Güneş gözlükleri de her türlü hassasiyet, kullanım ve stil için çeşitlilik göstererek yenilikçi ve cesur kabul edilir. Versace’nin güneş gözlükleri, incelikli olmayan her şey olan cesur ve farklı unisex çerçeveler sunar.

Prada Güneş Gözlüğü

Prada

Modadaki en popüler üst düzey markalardan biri olan Prada, birinci sınıf giyim, deri ürünler, ayakkabılar, parfümler ve güneş gözlükleri üreten ikonik bir İtalyan şirketidir. Çerçeveleri 1913’ten beri var olan bir markanın güvenini ve itibarını içerdiği için gözlükleri kolayca sofistike ve zamansız olarak tanımlanabilir.

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: